Dziekanat Wydziału Inżynierii Lądowej, Środowiska i Geodezji

75-453 Koszalin, ul. Śniadeckich 2, budynek C (I piętro)


Kierownik Dziekanatu WILŚiG

mgr inż. Joanna Gładziszewska
75-453 Koszalin, ul. Śniadeckich 2, budynek C, pokój 107
telefon: 94 34-78-505
e-mail: dziekanat@wilsig.tu.koszalin.pl


Dziekanat studiów stacjonarnych

Budownictwo, pokój 105C, tel.: 94 34-78-502 lub 510, Kaszubska@wilsig.tu.koszalin.pl
Inżynieria Środowiska, pokój 105C, tel.: 94 34-78-503 lub 510, Dankowska@wbiis.tu.koszalin.pl
Ochrona Środowiska, pokój 105C, tel.: 94 34-78-503 lub 510, Dankowska@wbiis.tu.koszalin.pl
Geodezja i Kartografia, pokój 110C, tel.: 94 34-78-675, Agnieszka.Ostaszewska@wilsig.tu.koszalin.pl


Dziekanat studiów niestacjonarnych

Budownictwo, Inżynieria Środowiska, pokój 109C, tel.: 94 34-78-515, Grzelak@wilsig.tu.koszalin.pl
Geodezja i Kartografia, pokój 110C, tel.: 94 34-78-675, Agnieszka.Ostaszewska@wilsig.tu.koszalin.pl


Godziny przyjęć studentów w Dziekanacie studiów stacjonarnych
dot. studentów kierunków Budownictwo, Inżynieria Środowiska i Ochrona Środowiska

Pracownicy dziekanatu przyjmują studentów od poniedziałku do czwartku w godz. 9-13.
W piątek dziekanat jest nieczynny.


Godziny przyjęć studentów w Dziekanacie studiów niestacjonarnych
dot. studentów kierunków Budownictwo, Inżynieria Środowiska i Ochrona Środowiska

DZIEKANAT

STUDIÓW NIESTACJONARNYCH (pok. 109 C)

kierunki: BUDOWNICTWO, INŻYNIERIA ŚRODOWISKA

czynny w godzinach

9.00 - 13.00

poniedziałek - dziekanat nieczynny

W DNI ZJAZDÓW

DYDAKTYCZNYCH

 

DZIEKANAT PRZYJMUJE STUDENTÓW

piątek 12.00 - 14.30 15.00 - 16.00

sobota 10.00 - 12.00 12.30 - 14.30

PRODZIEKAN

STUDIÓW NIESTACJONARNYCH

dr inż. Marek Nowakowski

przyjmuje studentów

piątek 13.00 – 14.00

sobota (w dni zjazdów) 11.30 – 12.30



Godziny przyjęć studentów w Dziekanacie studiów stacjonarnych i niestacjonarnych
dot. studentów kierunku Geodezja i Kartografia

DZIEKANAT

STUDIÓW STACJONARNYCH I NIESTACJONARNYCH (pok. 110 C)

kierunek: GEODEZJA I KARTOGRAFIA

czynny w godzinach

9.00 - 13.00

poniedziałek - dziekanat nieczynny

W DNI ZJAZDÓW

DYDAKTYCZNYCH

DZIEKANAT PRZYJMUJE STUDENTÓW

 

piątek 12.00 - 14.30 15.00 - 16.00

sobota 10.00 - 12.00 12.30 - 14.30

PRODZIEKAN

STUDIÓW NIESTACJONARNYCH

dr inż. Marek Nowakowski

przyjmuje studentów

piątek 13.00 – 14.00

sobota (w dni zjazdów) 11.30 – 12.30

 

 


Dziekanat ds. socjalnych

pokój 104C, tel.: 94 34-78-509, Teresa.Radosz@wbiis.tu.koszalin.pl

Godziny przyjęć: poniedziałek-czwartek 900-1300
oraz podczas zjazdów: sobota 900-1300


Dziekanat ds. Nauki

pokój 115C, tel.: 94 34-78-507, Dziekanat.Nauki@wilsig.tu.koszalin.pl


Za aktualność danych na tej stronie odpowiadają Kierownik Dziekanatu oraz Prodziekani.


Free business joomla templates