Plany zajęć na studiach niestacjonarnych - semestr letni 2020/2021


Organizacja roku akademickiego i harmonogram zjazdów studiów niestacjonarnych

Zajęcia realizowane w kontakcie bezpośrednim, są realizowane zgodnie z planem zajęć. W przypadku konieczności ponownego zawieszenia realizacji zajęć w kontakcie bezpośrednim zostaną Państwo poinformowani w formie komunikatu na stronie internetowej Wydziału. Proszę obserwować zmiany w planie zajęć.

Harmonogram letniej sesji egzaminacyjnej

Komunikat techniczny

Pracownia Komputerowa zapewni wsparcie w czasie najbliższego zjazdu (28/05/2021-30/05/2021) w piątek do godziny 20:30,w sobotę w godzinach od 08:00 do 20:00, w niedzielę w godzinach od 09:00 do 15:00. Problemy z dostępem do zespołów i kanałów proszę zgłaszać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. jeżeli Państwo nie posiadają loginu i hasła do MS Teams proszę zgłosić to na adres:

  • pracownicy : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • studenci : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
BudownictwoInżynieria ŚrodowiskaGeodezja i Kartografia

I stopień

B_1_inz

B_2_inz

B_3_inz

B_4_inz


-------

II stopień

B_1_mgr

B_2_mgr

I stopień

IS_1_inz

IS_2_inz

IS_4_inz

 

---------

II stopień

IS_1_mgr_sis

IS_2_mgr_sis

 

 

 

I stopień

GIK_2_inz

GIK_3_inz

 

 


-------

II stopień